Друк на пластику

Друк на пластиковій плівці і листах мають поширене застосування. Методи і техніка, які використовуються для друку на пластику залежать від самого пластикового матеріалу.

Пластик - матеріал, що володіє безліччю властивостей, але друкувати на пластику буває дуже складно. Існують тисячі різних видів пластику, кожен зі своїм складом і характеристиками.

Цифровий струменевий друк на пластику

Цифровий струменевий друк - одна з розробок, яка дозволяє друкувати високоякісні повнокольорові зображення на різних пластмасах. 

УФ-друк на пластику

Ультрафіолетовий друк на пластику дозволяє отримувати зображення високої чіткості в широкому спектрі кольорів. Процес досить швидкий, що робить його найбільш економічним.

Потреба в друку на пластиці стає все більш необхідною для багатьох підприємств. Крім паперу, інноваційні технології, що використовуються сьогодні в струменевих принтерах, дозволяють підприємствам друкувати на пластикових виробах. Тому власникам бізнесу важливо знати, які види пластику зазвичай доступні на ринку.

Друк на пластику

Зараз існує декілька варіантів пластикових поверхонь. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Залежно від вимог вашого бізнесу і бюджету доступні 4 основних типи листів:

  1. Полістирол (матеріал, який зазвичай використовується для рекламних вивісок). Оскільки ці листи придатні для вторинної переробки, друкувати на пластику проекти з високою роздільною здатністю на них досить вигідно.
  2. Поліпропілен (матеріал використовується для виробництва поліетиленових етикеток і ярликів). Ці листи ідеально підходять для друку простих малюнків.
  3. Жорсткий вініл (полівінілхлорид, є одним з найпопулярніших матеріалів для друку на пластиці). Друк на аркушах ПВХ, ціна якого відповідає якості, зручний у використанні і стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
  4. Поліестер (ПЕТ). Зазвичай використовуються для виготовлення матеріалів, що не забруднюють навколишнє середовище. Цей міцний і стабільний матеріал зручний у використанні.

Друк на пластику є більш економічним варіантом в порівнянні з традиційними конструкціями.
Завдяки послугам УФ-друку на пластиці і обробці, покликаній скоротити кількість відходів, бізнес може досягти як довговічності, так і стійкості.
У співробітників студії інтер'єрного фотодруку «BIS» ви можете замовити друк на пластику для різноманітної продукції. З усіх питань звертайтесь за телефоном: +38 (067) 633-34-81.

Доставка і оплата обговорюється пілся оформленння замовлення. Нова пошта (післяплата, оплата онлайн), забрати особисто за адресою компанії чи доставка StudioBis

4.78
5
1
56

Наші роботи

Переваги роботи з нами

  • На 80% вище швидкiсть в порівнянні зі своїми попередниками.
  • Точність друку до 1200 dpi, навіть 3-х точкові символи друкуються чітко. Інтелектуальна система мікрокрок (IMS).
  • Відсутність спотворень.
  • Чорнила містять білий колір та лак.
  • Екологічно чиста технологія друку (немає запаху).
  • Друк в RGB и CMYK.
Подивитися ціни

Нове оновлення

Спробуйте нову функцію!
"Примірка скіналі"🥁🥁🥁

Дуууже смачно 😋😊