Друк на дзеркалі

Друк на дзеркалі використовується всюди, адже в світі сучасного дизайну складно переоцінити значення дзеркал. Їх використовують в декорі будь-якого сучасного приміщення, з їхньою допомогою розширюють візуальний простір і висвітлюють окремі частини приміщень. Варто також відзначити дзеркальні стіни, стелі, підлогову плитку і подібні види дзеркал. Все це повинно відповідати загальному образу і стилістиці приміщень, а допомагає стилізації саме друк.

Фотодрук на дзеркалі

Дзеркало з фотодруком часто стає окремим витвіром мистецтва. Такі дзеркала привертають увагу гостей не гірше знаменитої картини або унікального арт-об'єкту. У той же час такий друк може стати показником статусності і можливостей людини. Ось деякі найпопулярніші види друку:

  • УФ друк на дзеркалі у ванній і вітальні

Найчастіше друк являє собою хитромудрі ієрогліфи і переплетення, схожі на гілки кущів і дерев. Крім цього, друк по дзеркалу часто стилізують під саме приміщення, тому важливо, щоб малюнок підходив під кольори приміщення.

  • Фотодрук для офісів

Фотодрук на дзеркалі, ціна якого може сильно відрізняться в залежності від складності малюнка, має ще одне популярне застосування. Наприклад, деякі корпорації використовують дзеркала з нанесеним логотипом над стійками ресепшну. Це підкреслює статус компанії і при цьому формує особливий стиль інтер'єру.

  • Друк на дзеркалі в інтер'єрі

Такий вид друку застосовується на дзеркальних поверхнях, які функціонально вбудовані в інтер'єр. Це можуть бути кухонні фартухи, шафи-купе, дзеркальні меблі ітощо. Зображення найчастіше наносяться не тільки на дзеркала, а й на навколишні предмети - це формує єдиний стиль всього приміщення.

Якщо Вас цікавить фотодрук на дзеркалі -  його можна замовити на нашому сайті. Консультанти докладніше розкажуть про кожен вид друку. Крім цього, Ви зможете розробити разом з ними унікальне рішення саме для Ваших дзеркал.

Доставка і оплата обговорюється пілся оформленння замовлення. Нова пошта (післяплата, оплата онлайн), забрати особисто за адресою компанії чи доставка StudioBis

4.78
5
1
56

Наші роботи

Переваги роботи з нами

  • На 80% вище швидкiсть в порівнянні зі своїми попередниками.
  • Точність друку до 1200 dpi, навіть 3-х точкові символи друкуються чітко. Інтелектуальна система мікрокрок (IMS).
  • Відсутність спотворень.
  • Чорнила містять білий колір та лак.
  • Екологічно чиста технологія друку (немає запаху).
  • Друк в RGB и CMYK.
Подивитися ціни

Нове оновлення

Спробуйте нову функцію!
"Примірка скіналі"🥁🥁🥁

Дуууже смачно 😋😊