Друк на дереві

Дерево - один з базових матеріалів, який використовується повсюди: як в будівництві, так і в оформленні стильних інтер'єрів. Беззаперечною перевагою дерева є вартість, практичність і екологічність. До того ж, існує кілька видів декорування дерев'яних виробів, які дозволяють зробити унікальний дизайн. Простим і доступним варіантом є нанесення малюнка або візерунка за допомогою ультрафіолетового друку на дерево.

Фотодрук на дереві

Якщо ви маєте намір замовити фотодрук на дереві, варто враховувати, що сучасні технології дозволяють нанести на поверхню будь-який малюнок: фото, абстракції, візерунки, пейзажі і т.д. Крім того, що такі зображення самі по собі характеризуються високою якістю, ви можете також замовити друкарську обробку поверхні, щоб забезпечити довгий термін збереження яскравості і насиченості дизайну.

Важливо відзначити, що фотодрук по дереву - екологічний і безпечний, що надає широкі можливості для застосування в інтер'єрах житлових приміщень, а також кафе і ресторанах. Крім цього такий вид декорування має ряд додаткових характеристик.

Уф друк на дереві: переваги:

 1. Відсутність неприємних запахів;
 2. Ви можете вибирати яскраві зображення, оскільки технології, що застосовуються в художній обробці деревини, дозволяють деталізовано переносити малюнки, зберігаючи їх вихідну насиченість;
 3. Дизайн буде стійким до впливу сонячних променів і перепадів температури;
 4. Фотодрук на дереві, ціна якого відповідає якості, буде зберігати свій початковий вигляд довгі роки.

Друк може застосовуватися до наступних видів матеріалів:

 • дерево;
 • МДФ;
 • ЛДСП;
 • ДСП.

Щоб замовити фотодрук на дереві, ви можете звернутися в студію інтер'єрного фотодруку «BIS». Наші співробітники готові проконсультувати вас і допомогти з вибором декорування ваших меблів. З усіх питань звертайтеся за адресою: р.Дніпро, вул. Байкальська, 9/21, або зв'яжіться з нами по тел: +38 (067) 633-34-81.

Доставка і оплата обговорюється пілся оформленння замовлення. Нова пошта (післяплата, оплата онлайн), забрати особисто за адресою компанії чи доставка StudioBis

4.78
5
1
56

Наші роботи

Переваги роботи з нами

 • На 80% вище швидкiсть в порівнянні зі своїми попередниками.
 • Точність друку до 1200 dpi, навіть 3-х точкові символи друкуються чітко. Інтелектуальна система мікрокрок (IMS).
 • Відсутність спотворень.
 • Чорнила містять білий колір та лак.
 • Екологічно чиста технологія друку (немає запаху).
 • Друк в RGB и CMYK.
Подивитися ціни

Нове оновлення

Спробуйте нову функцію!
"Примірка скіналі"🥁🥁🥁

Дуууже смачно 😋😊