Друк на столі

Сьогодні існує безліч можливостей зробити свій інтер'єр унікальним за допомогою нанесення індивідуально підібраних зображень практично на будь-яку поверхню. Ви можете замовити фотодрук на склі, дереві, пластику, металі, кам'яних плитах і т.п. Предмети і конструкції, на які наноситься фотопринт не обмежуються будь-якими формами, розмірами і матеріалом.

Сучасним інтер'єрним рішенням є фотодрук на столах. Відносно недавно найпоширенішим варіантом було виготовлення столів з дерева. Іноді на поверхню столу наносили однотонне покриття в якості прикраси. Сьогодні технології надають можливість прикрасити ваш інтер'єр за допомогою фотодруку на столах будь-якого розміру і матеріалу.

УФ-друк на столах

Гарно оформлений стіл може виконувати кілька функцій, крім його прямого призначення. Він може:

  • позбутися напруги;
  • налаштувати на продуктивну роботу;
  • підкреслити вишуканий смак його власника.

Замовити послугу фотодруку на столах найкраще в спеціалізованій майстерні. Столи з фотодруком користуються масовою популярністю. Важливий момент полягає в тому, що в будь-який момент зображення можна замінити на новий малюнок, графіку і т.п.

Технологія фотодруку на столах: особливості

В процесі друку на поверхні столу використовуються спеціальні фарби, стійкі до ультрафіолетових променів.

Особливо ефектно виглядають столи зі скла. УФ друк на скляних столах дозволяє досягти об'ємного зображення і контрастних кольорів. В технології цифрового УФ-друку використовуються органічні чорнила і ультрафіолетове світло для затвердіння (сушіння) чорнил на скляній поверхні. Технологія допускає необмежену кількість кольорових комбінацій.

Цифровий УФ-друк на склі - це швидкий і економічний метод друку високоякісних зображень на склі для архітектурних проектів і дизайну інтер'єру.

Фотодрук на столах: підбір малюнка

Оскільки нанесення зображення на поверхню столу має довгострокову перспективу, важливо визначитися з малюнком. Він повинен підходити до інтер'єру або, наприклад, нести рекламне посилання (в разі необхідності).

Де замовити фотодрук на поверхні столу?

Фахівці студії інтер'єрного фотодруку «BIS» пропонують фотодрук на столі за індивідуальним замовленням. Ціна друку на поверхні столу приємно порадує наших клієнтів.

З усіх питань звертайтесь за телефоном: +38 (067) 633-34-81. Ми працюємо у всіх великих містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя.

Доставка і оплата обговорюється пілся оформленння замовлення. Нова пошта (післяплата, оплата онлайн), забрати особисто за адресою компанії чи доставка StudioBis

4.78
5
1
56

Наші роботи

Переваги роботи з нами

  • На 80% вище швидкiсть в порівнянні зі своїми попередниками.
  • Точність друку до 1200 dpi, навіть 3-х точкові символи друкуються чітко. Інтелектуальна система мікрокрок (IMS).
  • Відсутність спотворень.
  • Чорнила містять білий колір та лак.
  • Екологічно чиста технологія друку (немає запаху).
  • Друк в RGB и CMYK.
Подивитися ціни

Нове оновлення

Спробуйте нову функцію!
"Примірка скіналі"🥁🥁🥁

Дуууже смачно 😋😊