Друк на фасаді

Фотодрук на меблевих фасадах можливий з нанесенням будь-якого кольорового зображення будь-якого ступеня складності, друк наноситься на всю площу фасаду. Також можливе нанесення друку на фасади шаф-купе і меблевих корпусів.

Фотодрук на фасадах МДФ

Друк на фасадах МДФ застосовується для оформлення інтер'єру, а також в якості рекламного ходу.

За допомогою УФ-друку на фасадах малюнок наноситься непосередньо на поверхню, внаслідок чого цю технологію ще називають прямою. Самий процес є технічно складним. Ультрафіолетова технологія друку на фасадах має переваги. Для нанесення друку на поверхню фасаду використовується спеціальний УФ-принтер, заправлений чорнилом, які при впливі випромінювання полімерізуються і утворюють міцне покриття. Фарби, які використовуються для друку, мають стійкість до сонячного світла і механічних маніпуляцій. При правильному догляді кольори і яскравість зберігаються тривалий час.

Можливе нанесення двох типів зображень: глянсове та матове. Фотодрук на фасадах МДФ на порядок дешевший, ніж, наприклад, УФ-друк на дереві, оскільки є різниця в ціні на матеріали. Однак за якістю фотопринт на фасадах МДФ не поступається друку на полотнах з дерева.

Переваги фотодруку на фасаді МДФ

До основних переваг друку на МДФ-фасадах відносяться:

 1. Ціна друку на МДФ-фасадах низька, при цьому кінцевий продукт - високої якості.
 2. Зображення, що наноситься на фасад, високої якості.
 3. УФ-друк на фасадах характеризується стійкістю до зміни погодних умов, сонячного світла, вологості і т.п.

Особливості УФ-друку на меблевих фасадах:

 • Довговічність
 • Стійкість
 • Переносимість перепадів температури
 • Екологічність і безпека

Де використовується УФ-друк на фасадах?

Технологія застосовується для створення особливого стилю приміщень, також в якості успішного і ефективного рекламного ходу. Наприклад, при виготовленні меблевих фасадів, на які можна нанести логотип компанії. Замовити друк на МДФ-фасадах можливо для виставкових конструкцій.

Якщо у вас є які-небудь питання або майбутній проект, який виграє від технології УФ-друку на фасадах, ви можете звернутися в студію інтер'єрного фотодруку «BIS». У наших співробітників ви можете замовити друк на фасадах, ціна якого вас приємно здивує.

З усіх питань звертайтесь за телефоном: +38 (067) 633-34-81. Ми працюємо у всіх великих містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя.

Доставка і оплата обговорюється пілся оформленння замовлення. Нова пошта (післяплата, оплата онлайн), забрати особисто за адресою компанії чи доставка StudioBis

4.78
5
1
56

Наші роботи

Переваги роботи з нами

 • На 80% вище швидкiсть в порівнянні зі своїми попередниками.
 • Точність друку до 1200 dpi, навіть 3-х точкові символи друкуються чітко. Інтелектуальна система мікрокрок (IMS).
 • Відсутність спотворень.
 • Чорнила містять білий колір та лак.
 • Екологічно чиста технологія друку (немає запаху).
 • Друк в RGB и CMYK.
Подивитися ціни

Нове оновлення

Спробуйте нову функцію!
"Примірка скіналі"🥁🥁🥁

Дуууже смачно 😋😊