Друк на стелі

Фотодрук на стелі може стати «родзинкою» вашого інтер'єру. Художні стелі - це хороший приклад гармонійного поєднання традиційного розпису і новітніх технологій. Друк на стелях може використовуватися повсюди: в декорі вашого будинку, ресторану, як рекламний хід в інтересах компанії тощо.

Друк на натяжній стелі вважається гарним способом додати в інтер'єр «відсутній» декоративний орнамент. Фотодрук на натяжній стелі здійснюється з використанням УФ-технологій. Основа, на яку буде нанесений малюнок, може бути матовою, атласною, глянсовою, напівпрозорою, білою, а також будь-якого іншого кольору.

УФ-друк на стелі виграє в тому, що малюнок може бути завдано як на плівку світлого відтінку, так і на кольорові плівки, уникаючи спотворення зображення. Фарби, які вживаються тільки при друці на стелі з використанням ультрафіолету відрізняється високою стійкістю до світла і вологи.

Ультрафіолетовий друк на стелі: переваги

УФ-друк - це унікальний метод цифрового друку, що використовує ультрафіолетове (УФ) світло для сушіння або затвердіння чорнила. Цю техніку можна використовувати для друку на чому завгодно. Перше, що потрібно знати, при нанесенні ФотоПринта на стелю використовується спеціальна УФ-фарба.

Перевагами такого методу є:

 1. УФ-фарба щільна, може використовуватися на будь-якому полотні. УФ-друк на стелях може використовуватися скрізь, включаючи кухні і дитячі кімнати.
 2. Фарба відрізняється стійкістю до води і перепадів в температурному режимі.
 3. Така стеля проста в догляді.
 4. Довговічність: не тріскається і не вицвітає.
 5. Немає негативного впливу на навколишнє середовище і якість кольору.

УФ-друк на натяжних стелях

Для друку використовуються високоякісні УФ-чорнила. Стелі з фотодруком виготовляються за індивідуальними замовленнями. Клієнт може вибрати зображення з каталогу на нашому сайті. При необхідності дизайнери можуть адаптувати обраний макет до зовнішнього вигляду вашого інтер'єру.

Ви можете замовити друк на стелі з логотипом вашої фірми або особистим зображенням. Зверніть увагу і на наступне: фотодрук на натяжній стелі може представляти мембрану з нанесеним зображенням з двох сторін.

Фахівці студії інтер'єрного фотодруку «BIS» пропонують фотодрук на стелях за індивідуальним замовленням. Якщо ви хочете замовити друк на стелі, ціна замовлення оговорюється в кожному конкретному випадку з клієнтом.

З усіх питань звертайтесь за телефоном: +38 (067) 633-34-81. Ми працюємо у всіх великих містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя.

Доставка і оплата обговорюється пілся оформленння замовлення. Нова пошта (післяплата, оплата онлайн), забрати особисто за адресою компанії чи доставка StudioBis

4.78
5
1
56

Наші роботи

Переваги роботи з нами

 • На 80% вище швидкiсть в порівнянні зі своїми попередниками.
 • Точність друку до 1200 dpi, навіть 3-х точкові символи друкуються чітко. Інтелектуальна система мікрокрок (IMS).
 • Відсутність спотворень.
 • Чорнила містять білий колір та лак.
 • Екологічно чиста технологія друку (немає запаху).
 • Друк в RGB и CMYK.
Подивитися ціни

Нове оновлення

Спробуйте нову функцію!
"Примірка скіналі"🥁🥁🥁

Дуууже смачно 😋😊